Ra nga ujëvara 15-metërshe e gjatë, gruaja shpëton pa humbur jetën

17:04 | 11 Shtator 2019

Një grua ia ka hedhur vdekjes, pasi ra nga ujëvara 15-metërshe dhe shpëtoi e gjallë.

Megjithatë, rënia nuk ishte edhe pa rrezik, duke e lënë Heather me 10 kocka të ndrydhura, transmeton lajmi.net.

Ngjarja ka ndodhur në Honolulu të Hawaii-t, gjersa momenti është incizuar nga vetë viktima pas rënies aksidentale.

Përveç brinjëve, ajo i ka thyer edhe shpatullat si pasojë e rënies.

Ndiqeni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Woman falls off a waterfall and survives

This woman fell down a 50-foot waterfall and SURVIVED! via ViralHog

Publiée par Daily Mail Video sur Mercredi 11 septembre 2019