Të Infektuar: 56.118

Të Shëruar: 49.432

Të Vdekur: 1.411

Publikohet sezoni i katër i serialit ‘La Casa de Papel’

11:47 | 3 Prill 2020

Sezonin e plotë mund ta gjeni në ‘Netflix’.

Është pritur shumë për sezonin e katërt të një prej serialeve më të ndjekura në botë ‘La Casa de Papel’ i cili publiku sot gjatë orëve të para, shkruan lajmi.net.

Sezoni fillon në kaos; Profesori mendon se Lisbona, e dashura e tij është vrarë, Rio dhe Toky kanë shpërthyer një kamion të ushtrisë dhe nuk dihet për fatin e Nairobit, e cila pas plagosjes ppo lufton mes jetës dhe vdekjes.

Ky sezon përmban gjithsej 8 episoda, dhe e para ‘Game over’ ose në shqip ‘Loja mbaroi’. /Lajmi.net/