Publikohen foto të Fjolla Morinës pa make-up, ndryshe nga ajo çka shohim në ‘Instagram’

Këngëtarja Fjolla Morina, është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh shfaq format e saj trupore.

ShowBiz

07/06/2022 22:32

Ajo provokon shumë shpesh me pozat e saj por edhe me mbishkrimet, shkruan lajmi.net.

E kësaj radhe një faqe në ‘Instagram’, ka shfaqur pamje të këngëtares pa make-up.

“Vipat e Blloku”, kanë publikuar një foto të këngëtares ku ajo shihet krejtësisht ndryshe nga ajo që e shohim në ‘Instagram’.

Aty është krahasuar Fjolla në fotot që i poston vetë në rrjetet e saj sociale, dhe është publikuar një video ku është zënë Fjolla në realitet si duket./Lajmi.net/