PSG takohet me agjentin e Rashfordit

Paris Saint Germain është takuar me agjentin e sulmuesin e Manchester United, Marcus Rashford. Lojtari është duke u kërkuar me ngulm nga kampionët e Francës, pasi duan ta kompletojnë fazën e sulmit, transmeton lajmi.net. Mauro Icardi është shumë pranë largimin nga “Parc de Princes”, ku do të lërë boshllëqe të mëdha në qendër të sulmit.…

Sport

12/08/2022 09:23

Paris Saint Germain është takuar me agjentin e sulmuesin e Manchester United, Marcus Rashford.

Lojtari është duke u kërkuar me ngulm nga kampionët e Francës, pasi duan ta kompletojnë fazën e sulmit, transmeton lajmi.net.

Mauro Icardi është shumë pranë largimin nga “Parc de Princes”, ku do të lërë boshllëqe të mëdha në qendër të sulmit.

Rashford nuk pati një sezon shumë të mirë me “Djajtë e Kuqë” dhe nuk mund të përjashtohet largimi i tij nga “Old Trafford”. /Lajmi.net/