Pse u rikthye Anxhela në “Kënga Magjike” dhe a pret fitore përsëri?

Edicioni i 23-të i festivalit më të madh të muzikës “Kënga Magjike 2022” ka filluar. Më 22 dhe 24 nëntor do mbahen netët gjysmë-finale të festivalit “Kënga Magjike 2022”, ndërsa finalja më 26 nëntor, shkruan lajmi.net. E një rikthim të fuqishëm e ka bërë edhe Anxhela Peristeri me pjesëmarrjen e saj në këtë festival. Këngëtarja…

ShowBiz

19/11/2022 13:40

Edicioni i 23-të i festivalit më të madh të muzikës “Kënga Magjike 2022” ka filluar.

Më 22 dhe 24 nëntor do mbahen netët gjysmë-finale të festivalit “Kënga Magjike 2022”, ndërsa finalja më 26 nëntor, shkruan lajmi.net.

E një rikthim të fuqishëm e ka bërë edhe Anxhela Peristeri me pjesëmarrjen e saj në këtë festival.

Këngëtarja ishte e ftuara e kësaj jave në emisionin “Mirage”.

Ajo ka folur pikërisht për rikthimin e saj dhe se a pret fitore përsëri.

Detajet i mësoni në videon e mëposhtme: