Pse nuk flasin Anxhelina dhe Beatrix? Ja çfarë thotë Alban Ramosaj – Lajmi.net
Pse nuk flasin Anxhelina dhe Beatrix? Ja çfarë thotë Alban Ramosaj
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:52, 16 April 2019
Ka kohë që kanë qarkulluar thashetheme se Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj nuk flasin mes vete.

Anxhelina dhe Beatrix nuk kanë folur publikisht lidhur me këto thashetheme, shkruan lajmi.net.

Alban Ramosaj ishte i ftuar së fundi në një intervistë për “NIN”, ku ndër të tjera u pyet edhe pse nuk flasin mes vete Beatrix dhe Anxhelina.

“Refuzoj të flas. Nuk është në dorën time të përgjigjem”, ka thënë Albani, duke mos dashur të jap ndonjë detaj.

Për ndryshe, Beatrix nuk është shumë aktive në muzikë, ndërsa Anxhelina ka paralajmëruar rikthimin në skenë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO