Provon të ‘shesë mend’ me Ferrarin e saj, ja çfarë i ndodh më pas kësaj gruaje – Lajmi.net
Provon të ‘shesë mend’ me Ferrarin e saj, ja çfarë i ndodh më pas kësaj gruaje
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 9:00, 15 March 2019
Pamje të çuditshme kanë shfaqur momentin kur një grua humb kontrollin e veturës së markës Ferrari, pas marrjes së timonit për herë të parë.

Video fillimisht tregon brendësinë e veturës së re, me shoferen duke thënë: “Për herë të parë po ngas një Ferrari. Kjo është me të vërtetë ndjenja më e mahnitshme në jetën time”, transmeton lajmi.net.

Pastaj kalon në kamerën që tregon lëvizjen e automjeteve përgjatë rrugës para se të mbërrijë në trafik.

Makina sportive e kuqe godet pengesën e sigurisë para se të godet një BMW X3, që shkakton një përplasje të mëtejshme në një Nissan të zi. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO