Provokon engjëlli Candice (FOTO)

Candice Swanepoel ka nxjerrë të pasmet bashkë me një mikeshë të saj në Maldive.

ShowBiz

04/12/2015 11:52

Duhet të ishte një ditë pushimi dhe relaksi për engjëllin e “Victoria Secret” por ajo sërish vjedh vëmendjen e publikut dhe fansave të saj.

Nga Maldivet ku po kalon disa ditë ndryshe bukuroshja, Candice Swanepoel ka treguar të pasmet për 6.9 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Swanepoel bashkë me një mikeshën e saj e cila po e shoqëron në këtë udhëtim në Bora Bora ka treguar të pasmet duke ulur bikinin më shumë se sa duhet. 27 – vjeçarja Candice Swanepoel është një nga yjet e modelingut në SHBA dhe një nga supermodelet më të kërkuara në botë.