Prezantuesja e njohur nuk e kursen trupin, ua kthen sërish të pasmet – Lajmi.net
Prezantuesja e njohur nuk e kursen trupin, ua kthen sërish të pasmet
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:01, 10 November 2018
Moderatorja, Roza Lati, di gjithmonë se si të rrëmbejë vëmendjen e medieve.

Ajo është njëra prej personazheve publike më aktive në rrjetet sociale dhe shpesh ndan me fansat fotografi të ndryshme nga jeta e saj, shkruan lajmi.net

Jo të pakta janë rastet kur publikon fotografi provokuese, me të cilat ‘çmend’ ndjekësit në llogarinë e saj, Instagram.

Kjo e fundit është kur ua kthen të pasmet publikut gjersa shfaqet atraktive në një palë bikini të kuqe me të bardha.

Lati cilësohet si prezantuese mjaft e suksesshme e cila na shoqëron çdo javë me emisionin “Why Not”, me puntata të llojllojshme. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO