Policia po kërkon ngasësin e kësaj veture (VIDEO) – Lajmi.net
Policia po kërkon ngasësin e kësaj veture (VIDEO)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 18:14, 11 April 2018
Një video amatore e ka kapur momentin kur motoçiklisti u godit nga një veturë në rrugët e Floridas.

Darin Handrickson thotë se pasi vetura para tij kishte frenuar keq dhe e kishte rrezikuar atë, ai donte që ngasësi ta ndalonte veturën anash rrugës.

Videoja e bërë nga një dëshmitar e tregon momentin kur ai fjaloset me ngasësin para se vetura të del në shiritin e Hendricks, duke e goditur motorin dhe duke e hedhur atë në tokë.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO