Po që se keni pasur një ditë të keqe, disa njerëz pa fat do t’ju bëjnë të mos ndjeheni se jeni të vetmit (Foto) – Lajmi.net
Po që se keni pasur një ditë të keqe, disa njerëz pa fat do t’ju bëjnë të mos ndjeheni se jeni të vetmit (Foto)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 20:40, 12 July 2018
Fotografitë e përmbledhura nga Diply, shfaqin disa njerëz që nuk i shoqëroi fati dhe përfunduan në pozita të çuditshme dhe bizare.

Vënia e picës në formën e kundërt në furrë apo ndarja e çelësit në dy pjesë, janë dy prej shembujve që tregojnë se të gjithëve mund të na ndodhin ngjarje të papritura, transmeton Telegrafi.

Një babai i ka rënë e bija derisa po luhatej në litar, teksa një tjetër e ka shfrytëzuar çadrën pa e hapur, janë disa prej këtyre protagonistëve, që nuk ishin në elementin e duhur.

Nëse keni pasur një ditë të vështirë dhe iu duket se asgjë nuk po iu shkon për shtati, atëherë shikoni këta njerëz të fat dhe do të kuptoni që nuk jeni të vetmit që po vuani.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO