Pirlos i mbetet merak që se përmbushi ëndrrën e tij

Mesfushori më i mirë në dekadën e fundit, Andra Pirlo, ka një ëndërr të parealizuar.

Sport

18/11/2016 23:19

Edhe pse ka fituar shumë trofe në karrierën e tij të suksesshme, italiani nuk ka arritur të përmbush një synim të tij.

Në një intervistë për ‘Marca’, Pirlo ka zbuluar ëndrrën që nuk e ka përmbushur, përcjell lajmi.net.

“Unë kam një gjemb në sy për faktin se nuk kam arritur të luaj për Realin apo Barcelonën, sepse kjo është ëndrra e çdo futbollisti”, ka deklaruar Pirlo.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.