Peshkaqeni i madh ‘ia vjedh’ peshkun djaloshit – Lajmi.net
Peshkaqeni i madh ‘ia vjedh’ peshkun djaloshit
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 8:25, 9 November 2018
Pamje mbresëlënëse kanë kapur nga peshkaqen i madh duke vjedhur kapjen e një peshkatari.

Danieli Medlin po peshkonte me kallamar së bashku me babain e tij në brigjet e Adelaidës, Australi, kur kafsha masive grabiti peshkun e e tij, transmeton lajmi.net.

Çuditërisht, Danieli arriti të fillonte të filmonte peshkaqenin në çdo moment, duke u bërë video virale në mediat britanike.

Peshkatari i tha 7 News Adelaide se ai fillimisht ngatërronte grabitqarin me një delfin.

Kjo është arsyeja pse ai vendosi të marrë telefonin e tij dhe të fillojë xhirimet./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO