Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Personi që puthi motrën në buzë, puthë edhe mamanë në videon e re

23:00 | 16 Maj 2019

Chris Monroe, një youtuber i famshëm pak ditë më parë puthi motrën e tij në buzë në një video, të cilën e ngarkoi në kanalin e tij.

Kësaj radhe, të njëjtën gjë ai e praktikon edhe me nënën e tij në videon e tij të fundit të ngarkuar në platformën ‘Youtube’, transmeton lajmi.net.

Meqenëse është një “prankster”, ai thotë se veprimi bëhet për shkaqe spektakli dhe se nuk ka ndonjë lloj tendence seksualiteti.

Ndiqeni videon për ta parë momentin. /Lajmi.net/