Përse po e pijnë kaq shumë njerëzit Coca-Cola’n me qumësht

Një trend i ri është shfaqur së fundmi në rrjetet sociale.

Fun

12/03/2019 16:15

James Felton, një komedian, së fundmi ka ndarë me ndjekësit e tij eksperiencën e ‘qumështit me Coca-Cola’ në Twitter, duke theksuar se tashmë është bërë popullore në Angli.

‘Qumështi dhe Coca-Cola tashmë po pëlqehet nga çdo anglez”, shkroi ai në Twitter.

Felton përfshiu edhe fotografitë e vetes duke pirë përzierjen e qumështit dhe cola-s, ndërsa mijëra persona nuk e mirëpritën veprimin.

Por ai nuk është i vetmi. Këtë pijeje e provuan edhe disa persona të tjerë, ndjekësit e të cilëve poashtu kanë reaguar me neveri kundrejt veprimit . /Lajmi.net/