Përfundojnë pjesët e para të ndeshjeve të L.K, këto janë rezultatet

Kanë përfunduar pjesët e para të gjashtë ndeshjeve të Ligës së Kampionëve.

Sport

28/10/2020 21:49

Derbin e ditës së sotme në Ligën e Kampionëve që po zhvillohet në Torino mes Juventusit dhe Barcelonës, është duke e fituar skuadra katalane.

Barcelona ka shkuar në pushim me një gol në epërsi, të shënuar nga Ousmane Dembele.

Në ndeshjet tjera, Manchester United është duke e mundur 1:0 RB Leipzig, ndërsa Dortmund po barazon pa gola me Zenit.

Rezultatet pas pjesës së parë i gjeni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/