Për lojtarin që po kërkohet nga Inter dhe Juve vendos Igli Tare

E ardhja e talentin Keita Balde është në duart e Igli Tares.

Sport

21/08/2017 23:31

Këtë e ka thënë presidenti i Lazios, Claudio Lotito, në një intervistë dhënë së fundi.

Për Keitan këtë verë interesoheshin Interi dhe Juventusi.

“Keita? Afati kalimtar është i hapur deri më 31 gusht dhe gjithçka është në duart e drejtorit sportiv Igli Tare”.

“Drejtori sportiv e ka për detyrë që ta bëjë skuadrën më garuese, dhe kjo nuk është në dorë të presidentit i cili në këtë rast është vetëm spektator”, ka thënë Lotito./Lajmi.net/