Pas thashetheme për një lidhje të mundshme me Ronin, ky është reagimi i vetëm i Semit

Dy ditë më parë në mediat rozë u përfol për një lidhje të dy artistëve shqiptarë.

ShowBiz

08/06/2022 09:07

Bëhet fjalë për Semin dhe Ron Zaitin, shkruan lajmi.net.

Dyshja ishin kaput “mat” në festivalin “UNUM”, teksa shfaqeshin në krahët e njëri-tjetrit.

Këngëtarët shiheshin tejet të afërt, teksa edhe përqafoheshin.

Pas këtyre videove që qarkulluan në rrjete sociale, as njëri e as tjetri nuk u deklaruan për publikun, kështu duke heshtur.

E së fundi ishte Semi ajo e cila në një formë, dha një përgjigje për të gjitha thashethemet.

Ajo ka postuar një video në ‘Instagram’, ku nuk e ka folur asnjë fjalë dhe vetëm ka rrotulluar sytë e saj.

Ende nuk dihet nëse dyshja janë në një lidhje, por këto dyshime vijnë meniher pas bashkëpunimit që ata patën bashkë./Lajmi.net/