Pas Botërorit, Son te super-skuadra angleze për 70 milionë euro

Klubi londinez kërkon 70 milionë euro për lojtarin, raporton "Sport1".

Sport

27/06/2018 16:29

Manchester United dhe Arsenal po e bëjnë një luftë të madhe në afatin kalimtar.

Ato janë të interesuara për koreanin e Tottenhamit, Heung Min Son, përcjellë “Lajmi.net”.

Klubi londinez kërkon 70 milionë euro për lojtarin, raporton “Sport1”.

Fundi i qershorit do të jetë vendimtar për futbollistin. /Lajmi.net/