Të Infektuar: 3703

Të Shëruar: 1946

Të Vdekur: 79

Pamje të një përleshjeje në palestër, përdoren edhe shufra metalike

19:43 | 14 Nentor 2019

Momenti i rrahjes ndërmjet disa burrave në palestër është kapur në kamera nga disa dëshmitar.

Ngjarja ka ndodhur në një palestër në Angli, ku përveç grushteve, ishin përdorur edhe shufra metalike, transmeton lajmi.net.

Një 17-vjeçar pësoi mavijosje si rezultat, si dhe një 27 vjeçar një prerje mbi pjesën e syrit, sipas policisë.

Nuk është bërë i ditur shkaku që solli deri në përleshje. /Lajmi.net/