Pajtohen dy shoqet e showbizit pas grindjes prej dekadash

ShowBiz

28/01/2022 07:53

Dy shoqet janë pajtuar.

Në një episod të “Bravo’s Watch What Happens Live” që u transmetua të mërkurën, më 26 janar, Paris Hilton përshkroi ribashkimin e saj me Lindsay Lohan, një ish-shoqe me të cilën ka pasur një grindje të gjatë.

Në fakt, vetëm tre vjet më parë, Hilton tha në WWHL se Lohan ishte “e turpshme”. Por grindja ka marrë fund, falë diçkaje që quhet…te rritesh

Prezantuesi Andy Cohen pyeti Hilton për marrëdhënien e saj aktuale me Lindsay Lohan, me të cilën ajo ishte mike e mirë (së bashku me mbretëreshën Britney Spears) në fillim të viteve 2000. Edhe pse duket se Hilton dhe Lohan kishin gjithmonë një marrëdhënie të vështirë, treshja ishin një grup mikeshash absolutisht ikonë dhe ne jemi përgjithmonë mirënjohës për të gjitha momentet e kulturës pop që ato krijuan së bashku.

“Thjesht ndihem sikur jemi të rritur tani,” tha Hilton. “Sapo u martova. Ajo sapo u fejua. Ne nuk jemi në shkollë të mesme. Mendoj se ishte thjesht shumë e papjekur dhe tani gjithçka është mirë.”

Hilton tha se ishte ajo që e beri hapin e pare drejt Lohanit. “E pashë që ajo u fejua kur isha në muajin e mjaltit, ndaj thashë vetëm urime. S’duhet te mbajme meri kaq gjate.”