Të Infektuar: 1147

Të Shëruar: 874

Të Vdekur: 30

Oriola Marashin nuk e ndal as pandemia, provokon rëndë nga karantina

9:39 | 9 Prill 2020

Oriola Marashi nuk ndalet as ditëve të izolimit.

Oriola Marashin jemi mësuar ta shohim shpesh me poza provokative, shkruan lajmi.net.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram ndan me ndjekësit imazhe nga më të ndryshmet, madje nga vende të ndryshme të botës, kështu duke marrë vëmendjen kudo.

Mirëpo të shfaqet provokative nuk e ka ndaluar as pandemia.

Tani jo nga plazhi apo nga rrugët e qyteteve të ndryshme botërore, tani nga karantina.

Modelja e ka treguar gjoksin derisa po bënte lëvizje provokative dhe duket tejet joshëse./Lajmi.net/