Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Noizy nis sfidën e re në rrjete sociale, shikojeni cila është

20:51 | 26 Mars 2020

Foto: Instagram

Noizy ka nisur një tjetër sfidë në rrjete sociale.

Ditët e fundit kanë filluar shumë sfida në rrjete sociale, si me publikimin e fotografive nga fëmijëria, këndim, lexim, ushtrime, e shumë të tjera, shkruan lajmi.net.

Për ta thyer monotoninë e qëndrimit në shtëpi, qytetarët po bëjnë të tilla sfida, për tu argëtuar gjatë kësaj periudhe.

Së fundi, reperi Noizy ka nisur një tjetër sfidë, e që është uljet dhe ngritjet duke qëndruar me një këmbë.

Reperi e realizoi videon duke qëndruar buzë pishinës së shtëpisë, ndërsa nominoi edhe disa emra të njohur.

Për ndryshe, Noizy ka njoftuar që nesër (e premte) publikohet kënga e tij e re “Nuk je bad”. /Lajmi.net/