Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Njihuni me vajzën më seksi në Instagram, e cila fiton shumë nga fotot që bën (Foto)

20:36 | 7 Nentor 2015

E famshmja e Instagramit, Gabby Epstein ka rreth 900,000 ndjekës.

21-vjeçarja nga Australia është një ish-kampione e notit e cila është shndërruar në një modele e cila fiton mijëra dollarë nga reklamimi i produkteve të ndryshme në fotografitë e saj në Instagram.

Ajo fiton më shumë para në një selfie në Instagram se shumica prej nesh që fitojmë brenda një muaji, transmeton lajmi.net.

Paratë e saj vijnë nga reklamimi i orëve, produkteve të bukurisë dhe veshjeve. Se si duket ajo mund ta shihni më poshtë:

Screen-Shot-2015-10-05-at-09.43.19 Screen-Shot-2015-10-05-at-09.43.31 Screen-Shot-2015-10-05-at-09.43.43 Screen-Shot-2015-10-05-at-09.43.51 Screen-Shot-2015-10-05-at-09.44.05Screenshot_2Screenshot_3 Screenshot_4Screen-Shot-2015-10-05-at-09.43.09