Njihuni me hidrocentralin më të vogël në botë (Video) – Lajmi.net
Njihuni me hidrocentralin më të vogël në botë (Video)
Autori: Lajmi.net Auto & TekEnergjia Efikase 13:20, 19 July 2017
Sytë mësohen gjithnjë me gjërat e mëdha, kështu dashje pa dashje gjërat e vogla i lëmë anash, shkruan lajmi.net

Mirëpo jo edhe kur teknologjia bëhet kaq e thjeshtë, kaq praktike, sa që secili prej nesh të bëjë mjete për krijimin e një hidrocentrali.

E kush nuk do të gëzohej kur diçka e tillë e mrekullueshme të funksionojë?

Në videon më poshtë do të mund të shihni funksionimin e hidrocentralit më të vogëlnë botë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO