Nice mendon për transferimin e Marcelos

Ekipi francez, Nice po mendon për transferimin e Marcelos. Pas përfundimit të kontratës me Real Madridin, Marcelo vazhdon të jetë lojtar i lirë. Sipas raportimit nga ‘FootMercato’, Nice po mendon transferimin e brazilianit dhe kanë filluar bisedimet, transmeton lajmi.net. Është pikërisht trajneri i skuadrës franceze, Lucien Favre, që ka si prioritet inkorporimin e një mbrojtësi…

Sport

18/08/2022 17:10

Ekipi francez, Nice po mendon për transferimin e Marcelos.

Pas përfundimit të kontratës me Real Madridin, Marcelo vazhdon të jetë lojtar i lirë.

Sipas raportimit nga ‘FootMercato’, Nice po mendon transferimin e brazilianit dhe kanë filluar bisedimet, transmeton lajmi.net.

Është pikërisht trajneri i skuadrës franceze, Lucien Favre, që ka si prioritet inkorporimin e një mbrojtësi të majtë dhe ka miratuar lëvizjen e Marcelos drejt tyre.

Paga nuk pritet të jetë problem për Nice, pasi janë të gatshëm të paguajnë atë shumë që braziliani do të kërkojë./Lajmi.net/