Ngushtohet epërsia në ‘De Veste’, shënon Holanda

Holanda ka gjetur golin ndaj Italisë. Pjesën e dytë e nisën më mirë ‘Tulipanët’, duke kërkuar golin. Atë e gjetën në minutën e 68′ me Steven Bergwijn. Holandezi kaloi bukur kundërshtarët dhe realizoi një supergol. Kujtojmë që kjo ndeshje është për vendin e tretë në kuadër të Ligës së Kombeve. Më poshtë lajmi.net jua përcjellë…

Sport

18/06/2023 16:33

Holanda ka gjetur golin ndaj Italisë.

Pjesën e dytë e nisën më mirë ‘Tulipanët’, duke kërkuar golin.

Atë e gjetën në minutën e 68′ me Steven Bergwijn.

Holandezi kaloi bukur kundërshtarët dhe realizoi një supergol.

Kujtojmë që kjo ndeshje është për vendin e tretë në kuadër të Ligës së Kombeve.

Më poshtë lajmi.net jua përcjellë golin:

VIDEO