Nëna ja merr Sony Playstation, shikoni se çfarë bën fëmija – Lajmi.net
Nëna ja merr Sony Playstation, shikoni se çfarë bën fëmija
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 14:19, 8 November 2018
Një djalë 11-vjeçar në Brooklyn, Ohio, thuhet se vodhi makinën e nënës së tij pasi ajo i mori Sony PlayStationin e tij.

Policia u përpoq të ndiqte të dyshuarin e vogël, por vetëm arriti ta kapte pasi goditi një kamion të parkuar, transmeton lajmi.net.

Çuditërisht, i dyshuari ishte ndjekur nga policia edhe në tetor të vitit 2017. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO