Nëna godet aq fort djalin e saj sa e përplas për toke, mësoni arsyen pse ndodhi e gjithë kjo

17:35 | 11 Tetor 2018

Vogëlushi Tylen Ellis dhe nëna e tij, Tashila Alexander, ishin në një market në Chickasha në Oklahoma, kur djali zbuloi një maskë gjigante.

Ai vendosi ta trembte nënën e tij duke vendosur një maskë gjigante në fytyrë.

Por, kush do ta kishte menduar se do shkonte kaq keq?

Me t’iu afruar nënës së tij ajo e goditi aq fort saqë e përplasi për tokë./GazetaBlic

Shihni videon: