Ndjekja më e çmendur me veturë e policisë ndonjëherë

18:28 | 15 Shtator 2019

Një përdorues i kokainës ka shtyer veturat e policisë që të vozisin me shpejtësi të lartë.

Veturat e policisë në Mançester të Britanisë së Madhe i janë shkuar pas një përdoruesi të kokainës, pasi e kanë parë atë duke bërë shpërndarje të substancës kokaine, transmeton lajmi.net.

Sipas të dhënave të policisë, njofton ‘Daily Mail’, vetura po ecte me shpejtësi prej 190 km/h rrugëve të qytetit.

Pas 12 minutash ndjekje, policia kishte arritur ta ndalonte personin e paautorizuar dhe ta arrestonte atë. /Lajmi.net/

Shocking high-speed police chase

This is the most insane car chase the judge had ever seen!

Publiée par Daily Mail Video sur Vendredi 13 septembre 2019