Mozzik: Jam rritur me byrek e jogurt – Lajmi.net
Mozzik: Jam rritur me byrek e jogurt
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:40, 10 January 2019
Mozzik nuk e ka aspak problem ta pranoj se si e ka kaluar fëmijërinë.

Ai sot është shumë i famshmëm dhe i dashur për publikun, madje duke i pasur parasysh sukseset që ka arritur e edhe po merr pjes nëpër koncerte edhe financiarisht është ngritur, shkruan lajmi.net.

Nëpër intervista por edhe së fundmi në Instastory e ka ritheksuar se e kujton kohen kur i ka pasur bosh xhepat.

Ai madje e ka ritheksuar se është rritur me byrek dhe jogurt./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO