Motivuese: Lindin pa duar por jetojnë jetën në maksimum (Video)

Të infektuar me simptomën Holt Oram, që kap një në 100.000 njerëz, nëna dhe i biri i saj nuk kanë krahë, mirëpo kjo nuk i ndalon ata të jetojnë një jetë normale. 

Lifestyle

23/11/2016 14:22

35 vjeçarja, Linda nga Ilionis, thotë se mungesa e krahëve nuk e ka penguar në asnjë aktivitet që ka pasur gjatë rritjes. Njejtë, po ndodh edhe me djalin e saj, i cili hidhet në pishinë, luan me top, pa kurrfarë problemi, shkruan lajmi.net

Linda gatuan, vesh të birin, luajnë bashkë me videolojëra e shumë gjëra të tjera.

Ndiqeni videon inspiruese të kësaj familjeje të mbushur me jetë. /Lajmi.net

YouTube player