Të Infektuar: 57.317

Të Shëruar: 50.487

Të Vdekur: 1.447

“Mos ma bëj me gisht”, Mevlani përplaset ashpër me Melisën

19:11 | 13 Janar 2021

Ka ndodhur përplasje e ashpër mes dy protagonistëve.

Mevlani dhe Melisa kanë shkëmbyer një komunikim të  ashpër me njëri-tjetrin në studio, shkruan lajmi.net.

E gjithë kjo si pasojë e përmendjes së Melisës në takim nga Ledjana. Komunikimi nuk shkoi edhe aq mirë saqë dyshja u ngritën në këmbë duke diskutuar.

Ndryshe, emisioni është duke u transmetuar teksa po komentohet takimi i Ledjanës me Mevlanin./Lajmi.net/