Mos dilni të papërgatitur nga shtëpia, ky është moti për sot – Lajmi.net
Mos dilni të papërgatitur nga shtëpia, ky është moti për sot
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 7:57, 14 June 2018
Sot në vend do të mbajë mot kryesisht i vranët, ndërsa pasdite priten shtrëngata të shpërndara me shi.

Temperaturat minimale do të sillen nga 12 deri 14 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale deri në 25 gradë Celsius.

Do të fryjë erë mesatare dhe mesatarisht e fuqishme nga verilindja 3-10m/s.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO