Momente të dhimbshme të kafshëve që mbahen të lidhura nëpër kafaze të ndryshme – Lajmi.net
Momente të dhimbshme të kafshëve që mbahen të lidhura nëpër kafaze të ndryshme
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 13:23, 15 April 2018
Tmerri i kafshëve vazdhon nëpër botë, dhe kësaj radhe nga Tajlanda kanë rrjedhur foto nga kafazet e ndryshme ku mbahen kafshët.

Shumë kafshë të cilat gjenden në natyre keqtrajtohen, madje edhe vriten, por fat të ndryshem nuk kanë as ato që mbahen nëpër kafaze të ndryshme nga e gjithë bota.

Fotot që do t’i shihni më vonë sigurisht janë shumë të dhimbshme, dhe sigurisht edhe ju do të ndjeni dhimbje për këto kafshë.

Për më shumë shikojini këto foto. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO