Modelja superseksi, Gisele Bundchen mohon të ketë votuar për Trumpin (Foto)

17:32 | 8 Nentor 2016

Gisele Bundchen

Supermodelja, Gizel Blundshen, ka mohuar se ajo dhe burri i saj kanë votuar për Donald Trump.

Në llogarinë  zyrtare në Instagram ajo iu përgjigjur një mesazhit të një komentuesi i cili kishte kërkuar nëse ata e mbështetnin kandidatin republikan, dhe ajo i ishte përgjigjur me “NO!”, transmeton lajmi.net.

Trump të hënën ka thënë se burri i saj Tom Brady, një lojtar i njohur i futbollit amerikan dhe ekipi i tij e mbështetin kandidaturën e tij. /Lajmi.net/

609580536 4_gisele_bundchen a06c5e_be31e7740d154c6680dba426e2be6bda gisele-budchen-expo-desire-patrick-demarchelierok gisele-bundchen 08-gisele-bundchen-best-beauty-moments-in-vogue 0391abcb97102b863e118ae24b3e4046

RIO DE JANEIRO, BRAZIL - JULY 13:  Model Gisele Bundchen looks on prior to the 2014 FIFA World Cup Brazil Final match between Germany and Argentina at Maracana on July 13, 2014 in Rio de Janeiro, Brazil.  (Photo by Jamie Squire/Getty Images)
RIO DE JANEIRO, BRAZIL – JULY 13: Model Gisele Bundchen looks on prior to the 2014 FIFA World Cup Brazil Final match between Germany and Argentina at Maracana on July 13, 2014 in Rio de Janeiro, Brazil. (Photo by Jamie Squire/Getty Images)

11-8