Modelja e njohur në përkrahje të futbollistëve shqiptarë, shikoni çfarë bën – Lajmi.net
Modelja e njohur në përkrahje të futbollistëve shqiptarë, shikoni çfarë bën
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:26, 27 June 2018
Është duke u zhvilluar ndeshja ndërmjet Zvicrës dhe Kosta Rikës në Kampionat Botëror.

Në përkrahje të Zvicrës padyshim se janë të gjithë shqiptarët, pasi luajnë katër lojtarë shqiptarë, shkruan lajmi net.

Suksesit të kësaj skuadre, i është gëzuar edhe modelja shqiptare që jeton në SHBA, Emina Cunmulaj.

Përmes postimeve të publikuara në Instagram, ajo bën të ditur se është duke e përcjell lojën, posaqërisht futbollistët shqiptarë.

“Blerim Xhemajli, Shaqir Xherdani, Granit Xhaka, futja shqipe”, ka shkruar ajo.

Futbollisti shqiptar, Berim Xhemaili ka shënuar gol për Zvicrën në minutën e 31-të. /Lajmi.net/

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO