Mirlind Daku befason Lumbardhin, i sjell fanellën e Kombëtares

Futbollisti i Kombëtares Shqiptare të Futbollit, Mirlind Daku ka qenë protagonist i prajmit të fundit të Big Brother Vip Kosova. Ai përmes një videomesazhi ka përshëndetur banorët e kësaj shtëpie e veçanërisht Lumbardhin me të cilin kishin ndarë fushën. “Vazhdoni të jepni energji pozitive sepse na duhet neve si popull”, ka thënë Daku në mesazhin…

ShowBiz

05/12/2023 09:52

Futbollisti i Kombëtares Shqiptare të Futbollit, Mirlind Daku ka qenë protagonist i prajmit të fundit të Big Brother Vip Kosova.

Ai përmes një videomesazhi ka përshëndetur banorët e kësaj shtëpie e veçanërisht Lumbardhin me të cilin kishin ndarë fushën.

“Vazhdoni të jepni energji pozitive sepse na duhet neve si popull”, ka thënë Daku në mesazhin e tij, shkruan lajmi.net.

Mirlind Daku ka falenderuar banorët për përkrahjen e tyre gjatë kualifikimit dhe ka shpresuar që do të kenë përkrahjen e tyre edhe në Gjermani.

Daku si dhuratë i ka sjell Lumbardhit fanellën e Kombëtare kuq e zi, në lojën me Moldavinë. /Lajmi.net/

YouTube player