Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Ministrat e LDK-së vizitojnë Istogun

8:33 | 6 Gusht 2020

Vizita pritet të mbahet në ora 11:00.

Komunën e Istogut sot do ta vizitojnë tre ministra të Qeverisë Hotit e që të tre këta vijnë nga partia e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), parti kjo që udhëheq në këtë komunë,

I pari i kësaj komune, Haki Rugova, do të presë në takim ministrin e Punëve të Brendshme, Agim Veliu, ministrin e Infrastrukturës, Arban Abrashi dhe ministrin e Bujqësisë, Besian Mustafa,

Vizita pritet të mbahet në ora 11:00.