Mihrije Braha tregon raportin që ka me prindërit e Naimit – Lajmi.net
Mihrije Braha tregon raportin që ka me prindërit e Naimit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:40, 8 November 2018
Muzika e saj pëlqehet mjaft shumë nga publiku shqiptar.

Këngëtarja, Mihrije Braha ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Mirage” që është prodhim i lajmi.net ku ka rrëfyer shumë të pathëna rreth jetës së saj, shkruan lajmi.net

Ajo po ashtu flet për raportin që ka me prindërit e Naimit dhe si e pritën ata si nusen e tyre në shtëpi. Braha rrëfen edhe momente prekëse teksa flet për dy shtatzënitë e dështuara.

Këto dhe shumë gjëra të tjera rreth Mihrijes mund t’i mësoni në intervistën e mëposhtme.

Nga ana tjetër, ajo ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO