Messi nuk mban më paterica (FOTO)

Lionel Messi e ka vizituar skuadrën e Barcelonës në zhveshtore, pas triumfit ndaj Eibar.

Sport

25/10/2015 23:33

Argjentinasi e bëri një foto me Suarezin, pas hat-trickut të këtij të fundit, ndërsa ajo që bie në sy është se Messi nuk ecë me paterica.

Akoma nuk dihet se kur do të jetë data e rikthimit të Messit për Barcelonën, megjithatë në bazë të fotografive dhe vizitës së tij në ‘Camp Nou’, futbollisti ndodhet afër rikthimit në stërvitje.