Mënyra më e lehtë për t’i larguar njollat e vështira

23:42 | 18 Korrik 2019

Ju ka ndodhur të keni një bluzë apo një parë xhinse të preferuar, por pa pritur ju është derdhur kafeja, diçka me yndyrë, apo edhe të tjera njolla të vështira për tu larguar. 

Fatmirësisht, njerëzit që me të vërtet dashurojnë rrobat dhe veshjet janë munduar që të gjejnë një zgjidhje për këtë problem. Dhe mesa duket kjo mënyrë funksionin.

Për më shumë shikoni videon:

 

View this post on Instagram

 

How to get rid of stains ?? via @buzzfeednifty ⁣ Follow: @hacksify⁣ Follow: @hacksify⁣

A post shared by Life Hacks • DIYs • Crafts (@hacksify) on