Medës i del punë me “Kobrën” (Foto)

Meda ka vizituar Arnold Gjergjajn me rastin e hapjes së klubit të ri të boksit.

ShowBiz

29/01/2016 08:20

Këngëtari i mirënjohur Meda përmes rrjetit social Facebook i ka uruar suksese boksierit shqiptar, të njohur me nofkën “Kobra”, për hapjen e klubit të boksit “Boxfit”.

“Vizite tek shoku dhe Boksieri i madh Arnold Gjergjaj”.

“I uroj suksese jo vetëm në boks, por edhe ne BOXFIT-in e sapo hapur”, ka shkruar Meda në Facebook.

Kujtojmë që këngëtari njëkohësisht edhe kryetari i klubit të futbollit, Hajvalia. /Telegrafi/