“Më vendosën armën në fytyrë dhe më grabitën”, futbollisti i Milanit tregon ngjarjen tronditëse

Futbollisti i Milanit, Samuel Castillejo është përballur me një situatë të rrezikshme ditën e sotme, ku fatkeqësisht, ka rënë pre e një grabitjeje.

Sport

09/06/2020 21:08

Mesfushori spanjoll zbuloi vetë ngjarjen në rrjetet sociale ku tregoi se dy persona e kanë grabitur duke e kërcënuar me armë në fytyrë.

“A ndiheni mirë në Milano? Dy djem më grabitën duke ma vendosur armën në fytyrë”, shkruan 25-vjeçari.

Nuk dihet nëse autoritetet e rendit janë vënë lëvizje pas këtij rrëfimi të Castillejo.

25 vjeçari spanjoll këtë sezon në Serie A në fanellën e Milanit është paraqitur në 16 ndeshje.