Me këto fjalë Dhurata Ahmetaj e uron babain për ditëlindje

16:59 | 12 Shtator 2018

Këngëtarja nga Prizreni, Dhurata Ahmetaj është goxha aktive në rrjete sociale.

Ajo publikon imazhe dhe video të ndryshme me ndjekësit duke mos munguar edhe ato nga përditshmëria, shkruan lajmi net.

Në një postim të fundit, Ahmetaj ia uron ditëlindjen babait të saj teksa zgjedh këto fjalë emocionuese: “Nuk është asnjë dhuratë në botë që mund të ketë vlerë të madhe sa kontributi yt në jetën time. Urime për babain më të mirë në botë. Urime ditëlindja Babi”, ka shkruar ajo.

“A po vjen”, është projekti i ri i saj të cilin e ka lansuar para një jave që ka filluar të pëlqehet nga publiku./Lajmi.net/