Me këtë stil të flokëve, vështirë se mund ta njihni Ryva Kajtazin! – Lajmi.net
Me këtë stil të flokëve, vështirë se mund ta njihni Ryva Kajtazin!
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:40, 12 July 2018
Është emër shumë i dashur për publikun.

Bëhet fjalë për artisten Ryva Kajtazi e cila është tejet aktive në rrjete sociale ku publikon imazhe të llojllojshme, shkruan lajmi net.

E në një që ka hedhur në “Snapchat”, ajo ka ndërruar stilin e flokëve ku padyshim se duket krejtësisht tjetër, madje kështu rrallë mund ta shihni.

“Sa e bukur jom bo”, ka shkruar ajo.

“Thehet zemra”, është bashkëpunimi i fundit me Shqipri Kelmendin që u prit mirë nga publiku dhe fansat e dyshes. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO