Mark Hoppus shërohet nga kanceri

ShowBiz

02/10/2021 08:03

Jo një gjë e vogël: Mark Hoppus është pa kancer.

“Sapo pashë onkologun tim dhe jam i lirë nga kanceri !!” këngëtari i grupit Blink-182 shkroi në Instagram, transmeton lajmi.net.

“Faleminderit Zotit dhe universit, miqve dhe familjes dhe të gjithëve që dërguan mbështetje, mirësi dhe dashuri.”

Hoppus tha se ai ende duhet të bëjë skanime çdo gjashtë muaj dhe do të duhet “deri në fund të vitit për t’u kthyer në normalitet”, “sot është një ditë e mahnitshme”. “Ndihem kaq i bekuar,” tha ai.

Ai njoftoi në qershor se po kalonte trajtim për kancerin, më vonë zbuloi se ishte limfoma e fazës 4./Lajmi.net/