Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Loredana në studio për projektin e ri

16:10 | 1 Gusht 2020

Loredana Zefi ka filluar punët për një tjetër këngë.

Që nga debutimi i saj në skenën muzikore vite më parë, Loredana është një nga emrat më aktiv e puna e saj është shpërblyer me suksese të shumta, shkruan lajmi.net.

Reperja e cila është duke jetuar dhe vepruar në Zvicër, ka publikuar një fotografi në një studio muzikore ku shihet me producentin Miksu, teksa punojnë për këngën e re.

Kujtojmë se vetëm tre javë më parë ajo kishte publikuar bashkëpunim ‘Geh dein weg’ në bashkëpunim me Summer Cem dhe KC Rebell. /Lajmi.net/