Llogaria në Instagram për ata që nuk arrijnë të hipin në tren (Video) – Lajmi.net
Llogaria në Instagram për ata që nuk arrijnë të hipin në tren (Video)
Autori: Lajmi.net FunKurioziteteRrjetet Sociale 0:42, 22 March 2018
‘Missedyabus’ është llogaria në Isntagram, që iu është dedikuar atyre që në momentin e fundit, nuk mund të hipin në trena.

Udhëtarët e ndryshëm në Sidney të Australisë, janë filmuar teksa mbesin në platformë, pasi iu mbyllen dyer para fytyre, transmeton Telegrafi.

Biznesmen, adoleshentë, të moshuar dhe të reja, janë disa prej pasagjerëve të shumtë, që është dashur të presin turnin tjetër, pasi nuk ia dolën të arrijë me kohë.

Megjithatë, ka prej tyre, që thuajse vjedhurazi kalojnë mes dyerve she hyjnë brenda.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO