Liria – Vushtrria, formacionet zyrtare

Sport

21/05/2022 14:48

Vushtrria e Liria i kanë publikuar formacionin zyrtar para ndeshjes me Lirinë, e vlefshme për barazh.

Të dyja skuadrat do të luftojnë për fitore, në mënyrë që të rikthehen në Superligë.

Cilado që triumfon në këtë ndeshje do të ndeshet me vendin e 8 të Superligës.

Më poshtë, lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare të të dyja skuadrave. /Lajmi.net/

 

LIRIA XI: Daylan Haywes; Visar Berisha, Rroni Gashi, Viktor Kuka, Ermal Vitija; Diellor Beseni, Donart Sheqerolli, Fitim Susuri, Altin Aliu, Liridon Fetahaj; Astrit Berisha. VUSHTRRIA XI: Petrit Tahiri; Edon Pasoma, Ismet Caka, Etrit Halimi, Vigan Rexhaj; Bashkim Shala, Dior Zabërgja, Taulant Avdyli, Daut Maxhuni; Uendi Vecaj dhe Labinot Osmani.